O NAS

BeMAR Projekt w swojej działalności skupia się na opracowywaniu kompletnej, wielobranżowej  dokumentacji budowlanej potrzebnej do uzyskania pozwolenia na budowę, począwszy od przygotowania wniosku o wydanie decyzji o warunkach zabudowy poprzez opracowanie koncepcji projektu architektoniczno-budowlanego i uzyskaniu pozwolenia na budowę. Na życzenie klienta załatwiamy wszelkie formalności związane z procesem inwestycyjnym.

      Prace projektowe odbywają się we współpracy z uprawnionymi projektantami z zakresu architektury, branży konstrukcyjnej, sanitarnej i elektrycznej oraz inżynierami budownictwa.

     Każdy projekt przygotowujemy w oparciu o wytyczne Inwestora, nowoczesne rozwiązania techniczne, obowiązujące przepisy budowlane oraz wieloletnie doświadczenie pracy w branży architektonicznej.

     Skupiamy się na indywidualnym podejściu do klienta, tak aby każdy projekt spełniał Państwa oczekiwania oraz był dostosowany do możliwości finansowych Inwestora.

     Każdy projekt jest poprzedzony przygotowaniem koncepcji, którą przekazujemy do zatwierdzenia  przed opracowaniem projektu.

 

SPOTKANIA ODBYWAJĄ SIĘ W DOGODNEJ DLA INWESTORA LOKALIZACJI !!!

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oferujemy przygotowanie dokumentacji zdalnie, a wszelkie uzgodnienia przeprowadzić podczas wideokonferencji.

Created with WebWave CMS

OFERTA

 PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Specjalizujemy się w opracowywaniu projektów budowlanych i wykonawczych  domów jednorodzinnych, szeregowych,  budynków wielorodzinnych, budynków usługowych, produkcyjnych, gospodarczych,  garażowych i innych.

Wykonujemy inwentaryzacje budowlane,  adaptacje projektów gotowych,  zgłoszenia robót budowlanych, zmiany sposobu użytkowania, wizualizacje projektowanych budynków, koncepcje architektoniczne przebudowy domów i mieszkań i inne.

 

Projekty są realizowane w pełnym zakresie  począwszy od wystąpienia o decyzję o warunkach zabudowy, poprzez koncepcję architektoniczną po wielobranżowe opracowanie dokumentacji projektowej i uzyskanie pozwolenia na budowę.

 

 

Masz dodatkowe pytania? Zapraszamy do kontaktu - 514 374 346

 

 

KONTAKT

Wąchock (świętokrzyskie):

 

BeMAR PROJEKT

projekty budowlane

 

ul. Plac Majora Ponurego 2

27-215 Wąchock

NASZE LOKALIZACJE:

TEL

+48 514 374 346

E-MAIL

bemar.projektybudowlane@gmail.com

O NAS

OFERTA

REALIZACJE

KONTAKT

Handzlówka (podkarpackie):

 

BeMAR PROJEKT

projekty budowlane

 

37-123 Handzlówka 4